Beleggers Belangen Live

Goed kwartaal Microsoft

De techreus beleefde een prima tweede kwartaal en ook de vooruitzichten zijn goed.

Microsoft heeft in het tweede kwartaal van het gebroken boekjaar een hoger dan verwachte omzet en winst geboekt. De vooruitzichten voor het derde kwartaal zijn ook positief. De omzet uit de cloud blijft fors stijgen, en dat is nodig; Microsoft heeft zich ten doel gesteld dat de cloud omzet in 2018 $20 mrd zal zijn. Dit jaar lijkt het erop dat het $14 mrd zal gaan worden. De laatste resultaten zijn geen reden om ons advies te wijzigen. Microsoft draait prima maar de k/w (29,8) is ook niet mals. We blijven daarom bij ‘houden’.

 

Bekijk de detailpagina van Microsoft


Wie mag dit artikel niet missen? U kunt als abonnee dit artikel cadeau geven aan uw vrienden of familie. Klik bovenaan het artikel op de link en het artikel wordt per e-mail doorgestuurd.


Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Hildo Laman

Hildo Laman (1977) werkt sinds 2011 bij Beleggers Belangen. Na een studie Algemene Economie werkte hij zes jaar lang als market maker aan de Optiebeurs in Amsterdam. Een jaar voordat hij bij Beleggers Belangen aan de slag ging, begon Hildo met de financiële opleiding CFA, die hij in 2013 afrondde. Voor Beleggers Belangen schrijft Hildo over derivaten, valuta’s, grondstoffen, technologie (onder andere over ASML, het allereerste aandeel dat hij zelf ooit kocht, toen hij 16 was), mijnbouw, autofabrikanten en participatiemaatschappijen.

Meer artikelen van deze expert